Hotel roku 2013 Frankův dvůr

12.03.2014 11:17

Autor: Martin Doležel

 

Hotel Frankův dvůr se může pochlubit titulem nejlepší hotel Jihočeského kraje za rok 2013. Ptáte se, co ho k tomu opravňuje? Uveďme si pár věcí, které činí z tohoto ubytovacího zařízení tu nejlepší zastávku pro každého, kdo chce strávit dovolenou v Jindřichově Hradci a okolí.

Luxusní ubytování a rodinná atmosféra

Hotel je situován v krásném prostředí, je moderně vybavený a ubytování je vskutku luxusní. Je možné vybrat menší ubytovací jednotku, nebo rovnou větší pokoje pro celé rodiny nebo skupiny lidí. Nábytek je velmi kvalitní a nový, nechybí takové vybavení, jako je wifi nebo televize.

Lahodné pokrmy

Atmosféra hotelu i restaurace je příjemná a rodinná, přesto, že se jedná o větší hotel, vždy se zde o vás postarají. Co je pro mnohé to nejdůležitější, zdejší strava splňuje nároky i těch nejvybíravějších. Za výborné ceny se zde skvěle najíte a vaše chuťové buňky budou doslova jásat.

Hry a vyžití pro děti i dospělé

hotelu Frankův dvůr se rozhodně nudit nebudete, nachází se zde stolní tenis, minigolfové hřiště a také šipky pro starší, a na své si pochopitelně přijdou také děti. V areálu jsou pro ně připravené zábavné prolézačky, houpačky a další atrakce. V samotném hotelu se nejen výborně najíte, ale též je možné navštívit některá zařízení, která se souhrnně nazývají wellness, tedy sauny, posilovny, bazény, vířivky nebo masáže. Je tedy možné užívat si nejen spoustu zábavy, ale také zdravě odpočívat.

Krásné okolí jako stvořené pro výlety

Dalším z důvodů, proč je hotel Frankův dvůr tak vyhledávaný návštěvníky a sklízí velké úspěchy také u odborníků, je fakt, že se nachází v krásné přírodě a je výborně zasazen do krajiny. S celou rodinou odsud můžete každý den vyrážet za poznáváním lesů a zdejších četných rybníků nebo některých historicky významných míst. Takovým místem je jistě také vodní zámek Červená Lhota, který je pro tuto oblast charakteristickým klenotem historické architektury.

Další plusy hotelu Frankův dvůr:

·         Výborné zákaznické ceny

·         Snadná dopravní dostupnost

·         Bezproblémové parkování

·         Pořádání firemních akcí

·         Svatební hostiny a oslavy