Filmy zdarma lze stahovat i legálně!

08.04.2014 13:09

Autor: Eliška Hanáková

 

Producenti filmových trháků a vydavatelé hudebních popových hvězd přicházejí každoročně o miliony, možná i miliardy ze svých zisků. Tato vina je přisuzována pirátům a stahování filmů zdarma na internetu. Ač je bezesporu pravda, že tímto filmový a hudební průmysl těžce strádá, nedá se nic dělat. Lidská vynalézavost, bohužel nebo možná naštěstí, nezná mezí. A filmy ke stažení zdarma jsou toho zářivým důkazem.

Ovšem pozor, ne vždy se jedná o pololegální nebo dokonce zcela nelegální servery, které vás staví do pozice piráta.

Roztržený pytel s filmovými servery

Jedněmi z nejnavštěvovanějších internetových stránek, jsou právě ty, kde se dají stáhnout, nebo ještě lépe pustit filmy zdarma. Je jich přehršel a filmů na nich stejně tak. Můžete na nich najít jak staré filmové klasiky, tak i filmové novinky, které zrovna běží v kině.

Právě s posledně zmiňovanými jsou spojované tzv. kinoripy, jinak také zvané filmové peklo. V podstatě se jedná o natočené filmy přímo v kině. Tudíž kvalita a zvuk jsou žalostně bídné. Pokud tedy na nějakou takovouto filmovou perlu narazíte, vezměte nohy na ramena a utíkejte daleko, předaleko.

Stáhnout nebo online?

Čtení knih, nebo chození do divadla už dávno bylo nahrazeno sledováním filmů. A to už jak v kině, tak i v pohodlí našich domovů. Sledování filmů na domácím kině je dnes pro všechny filmové fajnšmekry bezkonkurenční číslo jedna. Málo kdo ale bude tak aktivní, aby si v řádech stovek korun kupoval originální DVD, jenom kvůli filmovým bonusům, které většinou beztak stojí za starou belu. Filmy na internetu ke stažení zdarma jsou všude, tak proč toho nevyužít. Stačí si tedy pořídit jen dostatečně rychlý internet a pak si už jen užívat umění hollywoodských mistrů.