Expedice Mikuláš 2013 v Rakouských Alpách

15.10.2013 17:37

Autor: Magda Vašková

 

Chcete si letošní zimu pořádně užít, a odnést si z ní i nezapomenutelné zážitky? Pro vás a celou vaši rodinu nebo přátele je zde skvělá akce, která potěší každého milovníka sněhu, zimy, hor a zimních radovánek. Již šestý ročník akce pro lidi každého věku, s názvem Expedice Mikuláš 2013, vás čeká v prosinci tohoto roku. Ve spolupráci s penzionem Gemshorn můžete oslavit Mikuláše přímo na horách. Tato tradiční oblíbená akce, kterou připravuje Newman School, se letos koná od 6.12 do 10.12.2013.

 

Skvělý penzion Gemshorn

Penzion Gemshorn naleznete v Rakouských Alpách, v Zillertalu, v ráji všech milovníků lyžování, i jiných zimních sportů. A pokud nesportujete, stejně zde zažijete mnoho krásných chvil. Kvalitní sněhové podmínky jsou zaručeny, a čeká vás velice příjemný program. Organizátoři pro vás připravili krásné ubytování s chutnou polopenzí. Penzion má skvělou polohu. Údolí je známou lyžařskou Alpskou oblastí. Sjezdovky jsou vhodné pro náročné lyžaře, i pro začátečníky. Zkrátka na své si přijde celá rodina. Asi 33 km od hotelu je známý ledovec Hintertux, který dobře poslouží i v případě nedostatku sněhu.

 

Ráj zimních sportů a radovánek

Penzion překvapí krásným výhledem na Zillertalské údolí. Budete se zde cítit jako v ráji. V nejbližším okolí se nachází i zastávka skibusu a nástupní stanice lanovky. Vše je tak dostatečně po ruce. Expedice Mikuláš 2013 přináší bohatý program, je to skvělá škola hrou. Účastníci expedice mají v ceně pobytu ubytování s polopenzí, skipas, lázeňský poplatek, zajištěno parkování, a samozřejmě je zde i kvalitní odborná výuka lyžování, telemarku či snowboardingu, která je ovšem pro každého dobrovolná.

 

Výuka lyžování

Nenechte si ujít tuto úspěšnou akci, kterou pro vás každoročně připravujeme. Čeká na vás 174 lanovek či vleků, a 636 kilometrů sjezdovek. To zní určitě lákavě. Pod vedením zkušených instruktorů se můžete zdokonalit v populárních zimních sportech, a nezáleží na tom, jak moc lyžování, snowboarding či telemark ovládáte. Výuka je ovšem dobrovolná, a můžete si užívat lyžování či jiných sportů samostatně, či ponechat v péči instruktorů vaše děti. Zdarma si můžete vypůjčovat i různé modely lyží pro otestování. Cena se liší podle varianty pobytu. Je více než příjemná, a proto zde každoročně zavítají jak dospělí, tak i rodiny s dětmi. Každodenní program je bohatý, a určitě budete odjíždět spokojení, a bohatší o krásné zimní zážitky. 

Autor: Magda Vašková