Co vše lze skrýt v peněžence?

08.03.2014 11:13

Autor: Martin Doležel

 

Vaše peněženka se může stát skvělým pomocníkem a zároveň ochráncem! Díky šikovnému obchodu Dopenezenky.cz, který nabízí opravdové vychytávky a miniatury nejrůznějších předmětů, si vyberete třeba multifunkční karty, skvěle padnoucí do přihrádky. Ty umožňují spoustu funkcí, od těch elektronických, jako je třeba navigace nebo kompas až po klasické, které v podstatě nahrazují multifunkční nože.  Speciálně upravené karty jsou nejen užitečné, ale také zábavné.

Šikovné karty

Taková karta, která se rovněž nazývá kartou účelovou, může obsahovat nožík, otvíráky na cokoliv, nůžky, šroubovák, kleště, pinzetu nebo dokonce pilku. Karty pro přežití, které svým tvarem připomínají kreditní kartu, se skvěle vejdou do každé peněženy a šetří vám místo v kapse. Účelové karty si pro svou efektivnost a skladnost nachází stále více příznivců mezi muži i ženami a v budoucnu se možná stanou nedílnou součástí nejen peněženek, ale také kabelek a jiných moderních doplňků. Spojení modernosti a účelnosti zde dominuje.

Pomocníci do peněženky a na klíče

Elektronický obchod Dopenezenky.cz toho ale nabízí mnohem víc. Na svých stránkách vám představí spoustu dalších šikovných předmětů. Do své peněženky, ale také na klíče využijete originální:

·         Nůž

·         LED baterku a jiné osvětlení

·         Klíčenky a krytky na klíče

·         USB flash disky

·         Zapalovače a sirky

·         Multifunkční nástroje

Vybavení, které může zachránit život

Vaše peněženka se může stát dokonce významným pomocníkem při přežití. Zní to možná trochu přehnaně, ale každému se na jeho cestách nebo dovolené může přihodit nějaká ta nepříjemnost, třeba jen pouhé bloudění. Dojde-li dokonce k tomu nejhoršímu a uvíznete někde v divočině, může vám nenápadné vybavení zachránit život. Použijte svoji peněženku jako krabičku poslední záchrany, nejen k placení a uchování osobních dokladů.