Co muži milují na ženách?

11.10.2013 18:41

Autor: Martina Richterová

 

Které povahové vlastnosti na ženách muži obdivují a jaké ženy se jim nejvíce líbí? Nemusíte vypadat jako bohyně krásy, ale přesto z Vás budou muži padat na kolena. Nejdůležitější je totiž to, co z vás vyzařuje a jak se chováte. Jenže muži jsou zkrátka muži a první dojem je pro ně hodně důležitý. Někteří dávají přednost blondýnkám, jiní zase brunetám. Existuje ale několik obecných tvrzení, ve kterých se lecjaký muž jistě pozná.

Muži milují potvory

Možná to znáte z vlastní zkušenosti, děláte pro něj první poslední, hýčkáte si ho a on nakonec ani nezavolá. Najde si jinou, ale proč? Tuhle otázku si pokládá mnoho žen, vždyť jste pro něj dělala, co jste mu na očích viděla, tak proč odešel? Odpověď je jednoduchá. Mnoho mužů totiž nestojí o hodnou holku, nýbrž o ženu, která ví, co chce a nenechá se sebou manipulovat. Nejde o vzhled, ale o to, jak s ním budete jednat. Hodné a naivní dívky je přestanou brzy bavit a začnou hledat sebevědomé a sebejisté ženy, které se nezastaví před ničím.

Muži milují úsměv

Chcete se líbit opačnému pohlaví? Potom se snažte co nejvíce usmívat. Krásný úsměv o Vás řekne více, než tisíce slov. Začnete-li se na muže usmívat, dáte mu tím najevo, že se Vám líbí a je pro něj mnohem snazší navázat s vámi konverzaci.

Muži milují Váš obdiv

Dejte svému partnerovi najevo, že jej obdivujete. Muži jsou od přírody hrdí a potřebují od nás žen neustále slyšet, že jsou v něčem dobří nebo dokonce nejlepší. Nemusíte to s chválou přehánět, aby moc nezpychli, nicméně trochu obdivu a uznání jim dopřejte, budou Vás považovat za naprosto neodolatelnou.

Muži milují ženy, které si věří

Nemusíte dávat najevo, že jste naprosto samostatná a nikoho k sobě nepotřebujete. Ale trocha zdravé sebedůvěry je důležitá pro Váš plnohodnotný život a na muže funguje jako magnet. Nemají rádi ženy, které si nevěří.

Muži milují smyslnost a ženskost

Každý chlap se pootočí za smyslnou ženou, která umí prodat své přednosti. Nemusíte být zrovna manekýna, stačí se obléknout tak, abyste ukázala to, co je na Vás nejhezčí a naopak potlačila své nedostatky. Z něžného pohlaví by měla vyzařovat ženskost a vnitřní krása. Můžete se hezky učesat, namalovat, obléci si své nejoblíbenější šaty a nasadit úsměv. Budete překvapená, kolik mužů se za vámi otočí.

Muži milují, když je ženy svádí

Svádějte ho, ale nenápadně a rafinovaně. Muži jsou vlastně lovci, kteří chtějí mít pocit, že musí o svou vysněnou ženu bojovat. Použijte své ženské zbraně, svádějte svého milého, jak jen to půjde. Nezáleží, zda jste spolu pár měsíců nebo let, vždy musíte svému partnerovi dokázat, že si vybral, jak nejlépe mohl. Nezapomínejte také na občasná překvapení, protože muži, kteří se s partnerkou nudí, si brzy začnou hledat náhradu.

Muži milují dobré jídlo

V neposlední řadě každý muž ocení dobré jídlo, které mu uvaříte z lásky. Nezapomínejte, že láska skutečně prochází žaludkem. Pokud bude Váš partner mít hlad, nemůžete od něj čekat, že bude příjemný a milý. Naopak, když mu uvaříte jeho oblíbenou svíčkovou, která bude ještě lepší, než od jeho maminky, získáte plný počet bodů ve Váš prospěch. To rozhodně stojí za tu dřinu. 

Autor: Martina Richterová